Přejít na hlavní obsah

Osvěžte si domov doplňky

Často jsou to právě detaily, které udělají z obyčejného bytu mistrovské dílo ve vytříbeném stylu: přidejte polštáře, obrazy, lustry, závěsy  a pár pečlivě vybraných osobních kousků, jimiž změníte vzhled a vyjádříte váš styl.  Projděte si naši nabídku níže a objevte řešení, která vám pomohou dodat vaší domácnosti svěží vzhled.

I každodenní život může být krásný

Naučte se vychutnávat moderní život okořeněný špetkou starého a rustikálního. Luční květiny v ručně vyrobené skleněné váze jsou kousek volné přírody na dosah ruky, vzorované talíře na stole nikdo nepřehlédne. Podlehněte kouzlu života ve stylu „lagom“ – ani málo, ani moc.

Prohlédněte si kuchyňské a stolní nádobí
Prohlédněte si kuchyňské a stolní nádobí

Krabicový systém

Aby ve skříňkách a šatních skříních nevznikal chaos a nepořádek, uspořádejte věci na policích do šikovných přihrádek a krabic. 

Prohlédněte si všechny úložné díly a organizéry
Prohlédněte si všechny úložné díly a organizéry

Dokonale důležité detaily

Aby byla moderní koupelna opravdovou oázou, nesmí chybět bujná zeleň a přírodní materiály. Lázeňské kouzlo interiéru dodávají měkoučké textilní doplňky i detaily, jako tento černý vozík, který nabízí další úložný prostor i místo třeba na skleničku či svíčku.

Prohlédněte si výrobky do koupelny
Prohlédněte si výrobky do koupelny

Květináče a květináčky – i zelená výzdoba by měla mít styl

Květináče mohou vašim rostlinám i celému interiéru dodat osobitý styl. V naší nabídce určitě najdete takové, které budou vaší domácí oáze slušet. Ať dáváte přednost minimalistickému, nebo nápadnému designu, ať máte rostliny drobné, nebo vzrostlé. 

Prohlédněte si dekorace
Prohlédněte si dekorace

Mějte pocit, že spíte venku, aniž byste museli ven

Přetvořte si ložnici v oázu klidu s pomocí nové sady povlečení KUNGSCISSUS. Tento 100% bavlněný perkál je hustě tkaný, s hustotou tkaniny 343 vláken, takže na dotek působí odolně, hladce a svěže. Výrazný motiv listů na bílém podkladu vaší výzdobě dodá nádech přírodou inspirované krásy.

Prohlédněte si všechny lůžkoviny
Prohlédněte si všechny lůžkoviny

Prohlédněte si všechny výrobky pro děti