Přejít na hlavní obsah

Vrácení a reklamace

Na této stránce najdete shrnutí všech informací o tom, jak nám můžete zakoupený výrobek vrátit. I to, jaké jsou podmínky pro vrácení zboží a jak lze v IKEA uplatnit reklamaci.

A v neposlední řadě zde také zjistíte, kde se o těchto tématech dozvíte více. 

 

Vrácení zboží   |   Reklamace   |  Náhradní díly IKEA


Vrácení zboží

Věříme, že by všichni měli mít možnost si naše výrobky vyzkoušet u sebe doma. A případně na ně změnit názor. Proto vám nabízíme naši službu 365 dní na rozmyšlenou. V rámci té nám můžete do 365 dnů od nákupu vrátit jakýkoli výrobek IKEA – otevřený nebo neotevřený.

Rozmysleli jste si nákup? Podívejte se na stránku, která je věnovaná právě vrácení zboží. Zde se dozvíte, jak můžete zboží vrátit do obchodního domu IKEA, jak zrušit objednávku IKEA, či využít služby expresního vrácení.

Reklamace

Náš reklamační proces slouží k uplatnění reklamace v záruční době výrobku. Na mnoho našich výrobků poskytujeme prodlouženou záruku. Délka záruční doby se pohybuje od 2 do 25 let. Záruky se samozřejmě řídí určitými podmínkami.

Máte problém s některou z našich služeb? Navštivte naši stránku věnovanou reklamacím. Zde se dozvíte, jak nám reklamaci můžete nahlásit.


Náhradní díly IKEA

Naše služba, v rámci které si lze objednat náhradní díly IKEA, je určena našim zákazníkům, kteří si své výrobky chtějí opravit sami. Tímto způsobem tedy dodáváme našim zákazníkům náhradní montážní díly IKEA, jako jsou šrouby nebo vruty.

Přejděte na informace o náhradních dílech