Přejít na hlavní obsah

Akce a nabídky

Zvýhodněná nabídka či akce vždy potěší, proto s nimi v IKEA nešetříme. Omrkněte pravidelnou nabídku IKEA Family a ulovte poslední kousky z kolekce. Ale neváhejte, nabídky jsou časově omezené.

IKEA Family  |  Šťastné pátky  |  Nová nižší cena  |  Kombo sleva  |  Poslední šance  |  Pod 100 Kč  |  Další nabídky

Nabídka IKEA Family

Zobrazit vše
Zobrazit vše

Do obchodních domů IKEA dorazily Šťastné pátky!

Užijte si každý pátek s IKEA Family hned tři nabídky. Hlavní jídla za polovinu a slevy 20 –⁠⁠⁠⁠⁠ 50 % na vybrané výrobky. Nenechte si ujít tuto příležitost a navštivte nás tento, příští nebo každý pátek, protože všechny slevy platí pouze v pátek a pouze v obchodním domě. Akce platí od 9. 2. do 30. 6. nebo do vyprodání zásob pro členy IKEA Family, na jeden výrobek není možné uplatnit dvě různé slevy.

Všechny podmínky
Všechny podmínky

Pokles cen pokračuje i na jaře

Trvale jsme snížili ceny už téměř 6 000 výrobků. Proč? Protože váš domov si to zaslouží. Dopřejte si maličkosti pro radost nebo velkou jarní změnu. Můžete obojí. Nakupujte za doposud nejnižší ceny ještě dnes.

Objevte všechny výrobky

Poslední možnost nákupu

Neustále vylepšujeme naši nabídku, a tak je potřeba se občas s některými produkty rozloučit. Tak neváhejte a ulovte si poslední kousky, než budou nadobro pryč!

Zobrazit vše
Zobrazit vše
Registrujte se teď</a>.</p>","quote":"","cite":"","jobtitle":"","textAreaType":"text","textAreaLink":{"type":"section","url":"https://www.ikea.com/cz/cs/ikea-business/#7125ec70-9a86-11ee-9d2f-b7fa3d738206"},"textAreaButtonLabel":"Všechny březnové slevy IKEA for Business","textAreaButtonIsPrimary":true,"imagelink":{"type":"section","url":"https://www.ikea.com/cz/cs/ikea-business/#7125ec70-9a86-11ee-9d2f-b7fa3d738206"},"backgroundColor":{"type":"fixed-color","value":"neutral2"},"layout":"image-text-landscape"},"settings":{"siteFolder":"cz/cs","productFragmentsEsiUrl":"https://www.ikea.com/cz/cs","siteBaseUrl":"https://www.ikea.com","locale":"cs-CZ","textDirection":"ltr"},"translations":{"ariaLabelOpenNew":"Otevře se v nové záložce nebo okně","quotationMarksOpen":"“","quotationMarksClose":"”"}}">

Objevte jednoduchá a dostupná úložná řešení

Díky malým a cenově dostupným investicím můžete zlepšit prostředí kanceláře tak, aby se všichni rádi vraceli do práce. Naše limitovaná nabídka pro členy nyní zahrnuje úložná řešení za zvýhodněnou cenu.

Ještě nejste členem? Registrujte se teď.

Všechny březnové slevy IKEA for Business

IKEA Family

Rodina si má pomáhat, a proto všem členům IKEA Family pravidelně nabízíme zvýhodněné výrobky a spoustu dalších výhod k tomu.

Staňte se členem IKEA Family