Přejít na hlavní obsah

Koupelna

Zařiďte si koupelnu svých snů. Pořiďte si do ní nejen koupelnový nábytek, jako úložné prostory nebo skříňka pod umyvadlo, ale i samotné umyvadlo a koupelnovou baterii a textil, který i obyčejnou koupelnu promění v příjemnou místnost. Vyberte si z naší široké nabídky produktů pro každou koupelnu.

Pokles cen pokračuje i na jaře

Trvale jsme snížili ceny už téměř 6 000 výrobků. Proč? Protože váš domov si to zaslouží. Nakupujte za doposud nejnižší ceny ještě dnes.

Všechny výrobky
Všechny výrobky

Loučíme se se sérií GODMORGON. A vítáme nové systémy do koupelny.

I když nábytek a příslušenství do koupelny GODMORGON patřily mezi naše oblíbence dlouhá léta, je čas to trochu osvěžit. Prohlédněte si náš nový sortiment pro koupelny pro rok 2024, kde najdete ještě větší výběr stylů a barev.

Naše sladěné série nábytku do koupelny

Systém ÄNGSJÖN do koupelny – moderní oáza klidu v teple domova
Systém TÄNNFORSEN do koupelny – nadčasový design a moderní pohodlí
Systém NYSJÖN do koupelny – chytré úložné prostory do malých koupelen
Systém HEMNES do koupelny – klasický skandinávský styl
Systém ENHET do koupelny – přizpůsobitelné řešení do koupelny za sympatickou cenu
Dvě bílé umyvadlové skříňky HEMNES vedle sebe s umyvadly TÖRNVIKEN, bateriemi VOXNAN a zrcadly TOFTBYN nahoře.

Začněte plánovat svou koupelnu HEMNES z pohodlí domova

Máte s koupelnou velké plány? Náš plánovač koupelen vám pomůže najít optimální řešení podle vašich prostorových a finančních možností.

Otevřít plánovač koupelen
Umyvadlová skříňka se dvěma umyvadly a zrcadlovými skříňkami.

Záruky IKEA

O kvalitě našich výrobků jsme pevně přesvědčeni a na některé z nich poskytujeme prodlouženou záruku 5, 10, 15 a 25 let.

Záruky IKEA

Instalační služba

Kompletní servis pro kuchyni nebo koupelnu

Více informací

Plánování a konzultace

Rady na míru od odborníků

Více informací

Zařizování domácností

Pomoc s designem interiéru

Reklamační řád

Pokud nejste úplně spokojení

Více informací

Věnujte zařízení koupelny více pozornosti

Koupelna je prvním místem, kam se ráno po probuzení vydáme, večer je naopak obvykle tím posledním, které navštívíme, než si jdeme lehnout. Moderní koupelna by měla být nejen stylová, ale také praktická a dobře uspořádaná. S tím vám pomůže koupelnová sestava nábytku, osvětlení a koupelnový textil. Během plánování nezapomeňte na důležitost volného pohybu a úložných prostor na věci, bez kterých se zde neobejdete.

Koupelna, to není jen umyvadlo a toaleta

Když se řekne koupelna, většina z nás si hned představí malou místnůstku bez velkých oken. Mnohdy chybí i to malé okénko. Součástí koupelny bývá především umyvadlo, toaleta a vana nebo sprcha. Pokud je to možné, neměl by zde chybět koupelnový nábytek, zrcadlo, ve kterém můžete kontrolovat svůj vzhled, úložné prostory a věšák na ručníky a odložené oblečení. Pozornost věnujte také výběru osvětlení. Mělo by být určené přímo do koupelen, aby si poradilo s vlhkostí.

Koupelnová sestava nábytku vám ušetří čas i starosti

Žádná koupelna se neobejde bez vhodného nábytku. Do jednotlivých skříněk uložíte nejen kosmetiku, ale také ručníky nebo úklidové prostředky. Na poličce nad umyvadlem můžete mít hezky po ruce kelímek nebo stojánek na kartáčky a pastu. Nebo vyzkoušejte držák na zubní kartáček s přísavkou. V ideálním případě by všechno vybavení mělo navzájem ladit. Kdo si chce zařizování usnadnit, toho jistě potěší naše různě velké sady koupelnového nábytku v jednotném stylu. Jejich součástí je obvykle umyvadlová a zrcadlová skříňka, případně nástěnné zrcadlo a vysoká skříňka. Nakonec si vyberete už jen baterii do koupelny, koupelnovou předložku atd.

Malá nebo velká koupelna?

Bez ohledu na to, zda je prostor, který máte k dispozici, malý nebo velký, vždy si můžete zařídit koupelnu podle svých představ. Vhod vám jistě přijde také naše galerie s inspirativními řešeními koupelen. Může se zdát, že když máte dostatek místa, bude to jednodušší, opak je ale často pravdou. Výhodou velké koupelny může být fakt, že nemusíte volit mezi vanou a sprchovým koutem, ale mít obojí. Do prostoru se vám vejde také praktické dvojité umyvadlo, nebo toaleta a bidet. V případě malého prostoru je potřeba zvolit, co nutně potřebujete a co oželíte. Koupelnu tak musíte zařizovat s větší péčí, a tak existuje větší pravděpodobnost, že bude odpovídat vašim potřebám. Moderní koupelna může mít mnoho podob. Je jen na vás, jak si ji uspořádáte.