Přejít na hlavní obsah

Hledáme lidi se zájmem o druhé

Vytváříme lepší každodenní život pro co nejvíce lidí. To je naše vize a poslání. Máš to stejně? Přidáš se k nám? Spolu toho dokážeme mnohem víc, než každý sám. Vyberte si vhodnou pozici, například podle své aktuální životní situace.

Nabídky práce | Práce dle aktuální životní situace | Pracovní oblasti

Skupina spokojených zaměstnanců sedí na posteli.

Volná místa

Možná hledáme právě tebe. Podívej se, jaké volné pozice nabízíme.

Nabídka volných pozic

Vyberte si práci podle své životní situace

Rodiče | 50+ | Student | OZP

Rodiče

Organizátor akcí, kuchař, dopravce. Všechny tyto role a mnohé další musí denně zvládat každý rodič. Využij svě talenty naplno při práci v IKEA.

50+

Změnit práci po tolika letech jinde není lehké. Neboj se toho, v IKEA se budeš cítit jako doma. U nás máš dveře vždy otevřené.

Studenti a absolventi

Nepracuj jen proto, že potřebuješ peníze. Pracuj pro love brand. Díky tomu tě bude práce bavit a naplňovat, užiješ si legraci a můžeš si plnit své sny.

OZP

Každý jsme jiný a můžeme se navzájem dobře doplňovat. Hledáme proto skrytý potenciál na obohacení našeho týmu. Ukaž nám, co v tobě je.

Zaměstnanec reklamací mluví se zákaznící.

Vyber si pracovní oblast, která ti vyhovuje

Máš zkušenosti v určitém oboru nebo hledáš zcela nové pracovní výzvy? Ať tak či onak, zde se můžeš dozvědět o pracovních oblastech a projít si nabídku dostupných míst.

Pracovní oblasti

Náš výběrový proces

V IKEA máme rádi lidi, kteří rádi věci zpochybňují. Společně pak hledáme lepší způsoby, jak věci pro ostatní zlepšit.

Jak vypadá proces výběru

Kde budeš pracovat?

Vstupte do světa IKEA a prozkoumejte prostory, kde pracujeme, jíme, sdílíme i relaxujeme. Klikněte na galerii níže a nahlédněte do místa, které byste s námi jednou mohli sdílet i vy.