Prejsť na hlavný obsah

Druhý život nábytku

Máte nábytok IKEA, ktorý už nepotrebujete?

Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého poklad. Práve preto odkupujeme použitý nábytok IKEA a pomáhame mu nájsť nový domov prostredníctvom služby Druhý život nábytku. Odkúpený nábytok putuje do Oddelenie zľavnených výrobkov, kde začína svoju ďalšiu životnú etapu.

Ako to funguje | Chcem predať | Chcem kúpiť

Ako služba funguje

Jednoducho. Vyplníte formulár a nahráte fotografie IKEA nábytku. My nábytok ohodnotíme a ponúkneme vám cenu. Ak budete súhlasiť, môžete nábytok doviezť do obchodného domu IKEA, kde zaň dostanete sľúbenú hodnotu vo forme darčekovej karty. Odkúpený IKEA nábytok ponúkneme ďalej za rovnakú cenu v Oddelení zľavnených výrobkov so zárukou 2 roky.

Službu poskytujeme zadarmo – nevzťahujú sa na ňu žiadne poplatky okrem ceny dopravy, ak sa ju rozhodnete objednať.

Prečo chceme dať nábytku druhú šancu

Každý rok sa vyhodia milióny kusov staršieho, no stále použiteľného nábytku. Nie preto, že by už nemohol ďalej slúžiť. Len cesta od prvého majiteľa k druhému býva niekedy náročná.

Preto chceme pomôcť. Nábytku, aby si našiel nový domov. Ľuďom, aby si našli kus nábytku s príbehom. A planéte, aby ju nezaťažovalo toľko odpadu. 

Cirkularita je pre vašu peňaženku najvýhodnejšia

Opravte, renovujte alebo pošlite ďalej. Ponúkame cenovo dostupné riešenia pre udržateľnosť. Staňte sa súčasťou cyklu!

Pozrite si Oddelenia zľavnených výrobkov

Vedeli ste, že na vybraný detský nábytok dávame garantovanú odkupnú cenu?

Na vybrané výrobky zo sortimentu detského nábytku IKEA ponúkame členom IKEA Family garanciu odkupu do dvoch rokov za vopred stanovenú cenu. Pretože deti rastú a ich potreby sa menia.


Zistite viac o tom, ako IKEA inšpiruje k zmenám